Paide Linnameeskond võitis üliolulise mängu

Täna kodupubliku silme all peetud Premium liiga kohtumises Paide Linnameeskonna ja Nõmme Kalju FC vahel oli sisuliselt õhus pronksmedal. Ehkki mängida on jäänud veel üks voor, tähendas 1:0 võit Paide Linnameeskonnale väga palju.

Seda, et mängu võitma olid tulnud mõlemad meeskonnad näitas juba esimene poolaeg. Paide survestas küll tohutult, kuid väravaks siiski võimalused ei saanud. Kalju mängis aga rahulikult ja enesekindlalt ning kasutas iga võimaluse ära, et mänguedu enda poolele keerata. Poolajale mindi siiski 0:0 viigiseisul.

Viik rahuldanuks küll nõmmelasi, kuid Paidele tähendanuks see siiski juba üsna tõenäolist pronksmedalite kaotust. Nõmme Kalju võidu korral poleks aga Paidel enam üldse šanssi olnud pronksile tõusta.