Viking Window meeskond napsas võõrsilt magusa võidu

Paide Viking Window tänab kaasaelajaid.
Paide Viking Window tänab kaasaelajaid. Foto: Tõnis Tõnström

Reede õhtul jätkus Paide Viking Window korvpallimeeskonna teekond korvpalli meistrivõistluste esiliigas. Vastaseks olnud Rae koss/Hansaviimistlus kodusaalis toimunud tulises lahingus suutsid paidelased mängu kindlalt enda poole kallutada ning sõitsid koju võiduga 78:65.

Võrdsete vastasseisust andis aimu juba mängu esimene veerand, kus läbi kümne mänguminuti käis punkt-punkti heitlus. Kord olid punkti või paariga ees Rae, siis jälle Paide mehed. Enam kui kolmepunktiliseks kumbagi meeskonna edu ei kasvanud. Pausile minnes kajastus mängu iseloom ka tablool. Seis oli 23:23.

Teisel veerandil jätkus punk-punkti heitlus, kuid viis minutit enne poolaja lõppu hakkas Viking Window edu järjest kasvama. Meeskonna mänedžer Janno Viilup ütles, et viimastel minutitel õnnestus suurepäraselt Gaspar Bibikovi ja Andreas Märtsoni koostöö, mis kasvatasid edu kiirelt viielt punktilt kümnele. Nii oligi, et poolajavile kõlades juhtisid vikingid kümne punktiga 47:37.