R, 3.02.2023

Preedik jõuab tänavu ka Paide ja Türi lasteni

Tiit Reinberg
Preedik jõuab tänavu ka Paide ja Türi lasteni
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Selle autoga alustab jõuluvana Preedik 22. detsembril sõitu ja tahab kahe päevaga jagada Järva valla ning Paide ja Türi lastele laiali 1500 kommipakki.
Selle autoga alustab jõuluvana Preedik 22. detsembril sõitu ja tahab kahe päevaga jagada Järva valla ning Paide ja Türi lastele laiali 1500 kommipakki. Foto: Tiit Reinberg

Järvamaal Järva-Jaani ligiduses elab jõuluvana Preedik, kes sõidab jõulude ajal uhke autoga ringi ja ulatab lastele kingipakke. Laupäeval oligi 11 päkapikku Preediku kodus komme pakkimas. Töö oli mahukas, sest pakkidesse tuli saada kolm euro­alusetäit magusat.

Preediku kodu lipumastis lehvis jõuluvana pildiga lipp, hoovis säras ja vilkus tuletõrjeauto, mis on tuunitud jõuluvana sõidukiks. Toas jaotasid päkapikud sadu kilogramme komme jõuluteemalistesse karpidesse.

Preedik ütles, et kui seni on ta jõulude ajal rõõmustanud Järva valla lapsi, siis tänavu jõuab ta ka Paide ja Türi linna. «22. detsembril alustan Imaverest Tikupoisi juurest ja liigun terve päeva ringi Järva vallas. 23. detsembril sõidan Paide ja Türi linnas,» täpsustas ta.

Märksõnad
Tagasi üles