LHV kliendid saavad esimesena Eestis kasutada tuttuusi sularahaautomaate

Järva Teataja
Copy
LHV
LHV Foto: Erik Tikan

LHV pangaklientide kasutatavasse sularahaautomaatide võrku on lisandunud uuenduslikud sularahaautomaadid. Diebold Nixdorfi toodetud DN series automaadid on stiilsema disainiga, vanematest automaatidest kiiremad, mugavamad ja ligipääsetavamad.

„Uute sularahaautomaatide kasutajate jaoks on parandatud tehingute kiirust ja turvalisust. Kauaoodatud täiendusena on uutel automaatidel ka kontaktivaba kaardilugemise võimalus. See tähendab, et pangakaarti sisestama ei peagi, vaid automaadi kasutamiseks piisab ka sellest, kui kaasas on Apple Pay või Google Pay võimalusega telefon. Samuti on uutel automaatidel selgemini loetav suur ekraan ning see on lastele ja piiratud liikumisvõimega inimestele paremini ligipääsetav,“ ütles LHV jaepanganduse juht Annika Goroško.

„Oleme järgemööda vanemaid automaate uutega asendamas. Praegu saab uusimaid sularahaautomaate kasutada üheksas asukohas: LHV Tallinna kontoris, Tallinna Raekoja platsil, Keskturul, Tondi Selveris, Järve Keskuses, Lasnamäe Maksimarketis, Tallinna Bussijaamas, Tabasalu Keskuses ja Pärnu Maksimarketis,“ lisas Goroško.

LHV kliendid kasutavad enim LHV Tallinna kontoris, Tartu kaubamajas ja Sikupilli keskuses asuvaid pangaautomaate. Keskmiselt võetakse sularahaautomaadist ühe korraga välja 321 eurot, seda on ligi 5% enam kui eelmisel aastal. Keskmine sissemakse summa on aastaga suurenenud 4%, kasvades 718 euroni.

LHV Panga ja Luminori ühist sularahaautomaatide võrku haldab Wordline. Worldline on Euroopa liider makse- ja tehinguteenuste vallas, olles maailmas neljandal kohal.

Tootja: Diebold Nixdorf

Ekraan: 15’’ LCD

Sisestus/väljastus: korraga kuni 200 kupüüri

Mõõtmed: 1445 mm x 450 mm x 1035 mm

Kiirem tehing: jah

Kõrgendatud turvalisus: jah

Viipekaardi võimalus: jah

Parem ligipääsetavus: jah

  • Ratastoolikasutajatele sobivam kõrgus

  • Kasutajat abistav valgustus

Märksõnad

Tagasi üles