R, 3.02.2023

Ministri niiditõmbamised toovad maakonda miljoneid eurosid

Tiit Reinberg
Ministri niiditõmbamised toovad maakonda miljoneid eurosid
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Võidutöö „VÕNGE“ (Arhitekt Must OÜ arhitektid Ott Alver, Alvin Järving, Mari Rass, Luisa Männilaan, Lill Volmer ja Katariina Mustasaar).
Võidutöö „VÕNGE“ (Arhitekt Must OÜ arhitektid Ott Alver, Alvin Järving, Mari Rass, Luisa Männilaan, Lill Volmer ja Katariina Mustasaar). Foto: Arhitekt Must OÜ

Sellist rahasadu nagu järgmise aasta riigieelarvest Järvamaale tuleb, pole siin ammu nähtud. Kõige rohkem läheb raha Türi valda. Siseminister ja Sotsiaaldemokraatliku erakonna esimees Lauri Läänemets on langenud juba ka kriitikatule alla, sest on surunud riigieelarvesse palju oma valimisringkonna investeeringuid, et nii valijate poolehoidu osta.

Lauri Läänemets ei salgagi, et on Järvamaale tulevate investeeringutega otseselt seotud. «Ega see kergelt tulnud, aga regionaalsed investeeringud on vajalikud,» sõnas ta.

Läänemets on rahul, et Paide linn saab jalgpallihalli ehituseks miljon eurot lisaraha. Türile läheb samuti miljon eurot keskväljaku ümberehituseks. Väätsa rekreatsiooniala saab riigieelarvest 300 000 eurot ning Oisu ja Imavere vabatahtlike päästjate komandohoone kahe peale 245 000 eurot.

Märksõnad
Tagasi üles