N, 2.02.2023

Imaveres hukkunud mootorratturi perekond rääkis telesaates oma loo

Järva Teataja
Imaveres hukkunud mootorratturi perekond rääkis telesaates oma loo
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Üksinda kahte last kasvatav Kadi pidi kaks aastat tagasi matma oma eluarmastuse.
Üksinda kahte last kasvatav Kadi pidi kaks aastat tagasi matma oma eluarmastuse. Foto: Kanal 2

Kadi on hakkaja üksikema, kes oli äsja kokku kolinud oma eluarmastusega, kui mootorrattaõnnetus mehe elu röövis. Oma unistused on naine pidanud pausile panema, sest ainsa vanemana lapsi kasvatades nõuab igapäevaelu kõik, mida noorel naisel anda on. Nüüd otsib Kadi võimalusi, kuidas elus edasi minna ja taas unistama hakata.

Neljapäevane telesaade «Südamesoov» rääkis loo Imaveres elavast üksikemast Kadist. Talumatult ebaõiglane saatus on noore naise pannud olukorda, kuhu ei tahaks laskuda keegi. Kõigest 28-aastasena on Kadi pidanud matma oma eluarmastuse.

Demi Isabel ja Emily Elizabeth on vahvad väikesed tüdrukud, kellele Kadi on nii ema kui ka isa eest. Ta annab endast kõik, et lapsed ei peaks millestki puudust tundma, kuid saatus pole neid hellitanud.

Loe edasi siit!

SAATUSLIK ÕNNETUS

Politsei sai 2020. aasta 9. augusti õhtul kl 21.13 paiku teate liiklusõnnetusest Järvamaal Imavere külas, kus teelt sõitis välja mootorrattur. Sõiduki juht sai õnnetuses raskelt viga ja suri paar päeva hiljem haiglas.

Õnnetus juhtus läinud nädala pühapäeval Imavere-Kiigevere tee 3. kilomeetril, kui mootorrattal Yamaha liikunud 25-aastane mees kaldus lauges kurvis vasakule ja sõitis teelt välja. „Mees sai õnnetuses raskelt viga ja kiirabi toimetas ta Põhja-Eesti regionaalhaiglasse, kus ta saadud vigastustesse suri,“ ütles toonase Paide politseijaoskonna välijuht Heigo Tamsalu.

Mees oli õnnetuse hetkel kaine ja omas vastava kategooria mootorsõiduki juhtumisõigust.

Esialgse info kohaselt kandis mootorrattaga YamahaYZF-R1 sõitnud mees õnnetuse hetkel kiivrit. (JT)

Märksõnad
Tagasi üles