N, 2.02.2023

Linna aukodanik pälvis suure tunnustuse

Järva Teataja
Linna aukodanik pälvis suure tunnustuse
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Paide raekoda.
Paide raekoda. Foto: Tiit Reinberg

Paide linna aukodanik Thomas Beyard on pälvinud suure tunnustuse.

Välisministeerium tunnustab igal aastal ametlikult rahvadiplomaate ja kodanikuühendusi, kes on oluliselt kaasa aidanud eesti keele, kultuuri ja ettevõtluse edendamisele väljaspool Eestit.

Tänavu sai Marylandi osariigi Westminsteri linnavalitsuse kauaaegne planeerimise- ja avalike tööde osakonna direktor ning Marylandi rahvuskaardi reservis olev ülemveebel 𝐓𝐡𝐨𝐦𝐚𝐬 𝐁𝐞𝐲𝐚𝐫𝐝, välisministeeriumilt tänukirja oma pikaajalise ja järjepideva töö eest sõpruse edendamisel Westminsteri linna ja Kesk-Eestis asuva Paide linna vahel.

2002. aastal aitas Thomas kaasa sõprussuhete arendamisele, edendades kahe linna vahelist koostööd kultuuri, majanduse, juhtimise, hariduse ja heategevuse vallas. 20 aasta jooksul on ta olnud oluliseks lüliks mitmetes ühistegevustes ja vahetusprogrammides ning aidanud seeläbi luua ühtsustunnet ja teineteisemõistmist nii kahe linna kui ka Marylandi osariigi ja Eesti vahel.

2018.a tunnustas Paide linn Thomast silmapaistva panuse eest Westminster – Paide vahetusprogrammi õnnestumisse oma kõrgeima autasuga – Paide linna vapimärgiga.

Märksõnad
Tagasi üles