T, 7.02.2023

Omavalitsused lubavad talveks hooldatud teid

Lisatud sahameeste kontaktid!
Rauno Uusleer
, suvereporter
Omavalitsused lubavad talveks hooldatud teid
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Paide linnas lükkab sõiduteid lumest puhtaks OÜ Rarex Ehitus. Kõnniteede puhastamiseks ostis Paide Haldus aga hooldus­masina, mis lükkab lund ja ka harjab teid.
Paide linnas lükkab sõiduteid lumest puhtaks OÜ Rarex Ehitus. Kõnniteede puhastamiseks ostis Paide Haldus aga hooldus­masina, mis lükkab lund ja ka harjab teid. Foto: Dmitri Kotjuh

Nüüd, kus talv on täies hoos, tahavad Järvamaa inimesed teada, kes auto- ja kõnniteed puhtaks teeb. Kõigi kolme omavalitsuse eestkõnelejad rahustavad inimesi lubadusega, et taliteede hooldus on kontrolli all ja korraldatud.

Kuna eelmisel aastal oli Paide linna teeolud alla igasugust arvustust, on paljudele linlastele ilmselt uudis, et teehooldaja jääb samaks ka tänavu. Paide abilinnapea Karl Jakobson põhjendab seda asjaoluga, et teehooldaja on teenuse kvaliteeti parandanud. «Esiteks ei tea me keegi, mis teeb ilm. OÜ Rarex Ehitus on olnud partner neli aastat, millest probleeme oli vaid eelmise aastaga,» selgitas ta. «Oleme saanud lepingupartnerilt kinnituse, et tal on võrreldes eelmise aastaga rohkem tehnikat ja sel talvel on teenus kõvasti parem.»

Jakobsoni ütlust mööda jäi OÜ Rarex Ehitus teenuse osutajaks ka seetõttu, et oli ainus teehooldushankest osavõtja.

Märksõnad
Tagasi üles