Korvpallimeeskond mängis vastaste närvidega

Selle aasta viimasel korvpalli esiliiga kodumängul võõrustas Paide Viking Window korvpallimeeskond Audentese spordigümnaasiumi noori. Ehkki noored mängumehed alustasid südikalt, andsid kogenud mängumehed neile väärt õppetunni, et lisaks pallile käib väljakul mäng ka närvidega.

Esimesel mänguveerandil kompasid vastased üksteise piire ning rühkisid korv korvi haaval võrdselt edasi. Kümne mänguminuti möödumisel oli ka seis tablool üsna tasavägine ehk 26:27 paidelaste poolt vaadatuna.

Teisel veerandil hakkasid Viking Window mängijad tempot kruvima püüdes punktiskoori enda kasuks kasvatada. See ka õnnestus, sest eduseis kasvas juba kaheksapunktiliseks, kuid paraku sulas see kiirelt nagu esimene lumi. Poolaja lõpus tabas paidelasi mõõn, kus vise enam nii hästi ei läinud ning noored Audentese mängumehed said eduharjale. Nii lahkutigi poolajal riietusruumi nõu pidama Viking Window kaotusseisul 42:45.