R, 24.03.2023

Lähipäevad toovad nii krõbedat külma kui ka väheseid plusskraade

Järva Teataja
Lähipäevad toovad nii krõbedat külma kui ka väheseid plusskraade
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Foto: Merit Männi/Järva Teataja

Ilmateenistuse prognoosi järgi kõigub õhutemperatuur lähipäevil 15 miinus- ja nelja plusskraadi vahel, ühtlasi tuleb lumelisa.

Laupäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vähest lund ja on udu. Puhub valdavalt lõunakaare tuul 2-8 m/s. Külma on 7-13, rannikul paiguti 1-6 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Kohati võib sadada vähest lund. Mõnel pool püsib udu. Tuul on muutliku suunaga ja puhub 1-7 m/s, õhtul tugevneb saartel lõunatuul 5-11 m/s. Küma on 6-12, rannikul 1-5 kraadi.

Pühapäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab lund, saartel ka lörtsi ja vihma. Mandril on paiguti udu ning saartel jäidet. Ida-Eestis on muutliku suunaga tuul 1-7 m/s, Lääne-Eestis tugevneb lõunatuul 6-11, saartel ja rannikul puhanguti kuni 16 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -9 kuni -15, saartel ja läänerannikul -3 kuni +3 kraadi. Päeval on pilves ilm, idapoolsetes maakondades on kohati selgimisi. Lääne-Eestis sajab lörtsi ja vihma, ühtlasi on jäidet. Õhtu poole tuleb Ida-Eestis lund ja võib tuisata. Puhub lõuna- ja edelatuul 6-11, puhanguti kuni 15, saartel ja rannikul 10-16, puhanguti kuni 23 m/s. Õhutemperatuur on Lääne-Eestis vahemikus 0 kuni +4, Ida-Eestis -4 kuni -10 kraadi, õhtuks tõuseb 0 kuni -5 kraadini.

Märksõnad
Tagasi üles