P, 26.03.2023

Lillepood avas uksed uues paigas

Anne Põder
, ajakirjanik
Lillepood avas uksed uues paigas
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
H&H Lilled Paide kesklinnas avas end Kuma fotopoe taga, jäädes senisest asukohast vaid saja meetri kaugusele, kui sedagi.
H&H Lilled Paide kesklinnas avas end Kuma fotopoe taga, jäädes senisest asukohast vaid saja meetri kaugusele, kui sedagi. Foto: Dmitri Kotjuh

Teisipäevast tegutseb H&H Lilled Paides uues kohas, kuid endiselt siiski kesklinna piirkonnas, jäädes linlastele mugavalt kättesaadavaks. Lillepoe kolimise tingis karm olelusvõitlus üüriturul, kus hinnad aina tõusevad.

H&H Lilled omanik Reelika Klettenberg ütles, et jõudis end eilsega uutes ruumides sisse seada. Uus pood asub nüüd Kuma Foto kaupluse taga majakeses, kus varem tegutses rullmassaaž. «Jah, siin on palju vähem ruumi ja kitsam, aga samas on kaubad nüüd kompaktsemalt välja pandud ning inimestele ehk isegi paremini märgatavad,» lausus ta.

Lillepood jagab ASile Kuma kuuluvas hoones ruume juuksurite ja küünetehnikuga. «Minu asjad on kolmes ruumis ja kahes neist käivad ka teenuseosutajate kliendid. Loodetavasti see ei sega neid,» ütles Klettenberg.

Märksõnad
Tagasi üles