Paide korvpallitähed kustusid viimasel veerandil

Reede õhtul Paide E-Piima spordihallis kodupubliku ees peetud korvpalli Saku esiliiga mängus lagunes Paide Viking Window mäng viimasel veerandil ning vastu tuli võtta taas valus kaotus Reinar Halliku korvpallikooli/Vinni-Pajusti gümnaasiumi võistkonnalt.

Kohtumine algas kodumeeskonnale paljulubavalt. Viis esimest minutit olid tasavägised, kuid siis hakkas Viking Window vahet käristama ning sai juhtima juba kümne punktiga. Aga vastased polnud papist poisid ning suutsid veerandaja lõpuks vahe kahele punktile vähendada. Hingetõmbepausile mindi seisul 24:22.

Teine veerand oli tõeline punkt-punkti heitlus, kus vahe suuremaks kui viis punkti ei läinudki. Poolajavile kõlades näitas tabloo viiki 45:45.