E, 27.03.2023

Öine buss Järvamaalt reisijaid peale ei võta

Järva Teataja
Öine buss Järvamaalt reisijaid peale ei võta
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Bussipeatus.Foto on illustreeriv.
Bussipeatus.Foto on illustreeriv. Foto: Arvo Meeks

Alates 1. veebruarist hakkab hiliseim Lux Expressi Tallinn-Tartu liini buss väljuma Tallinna bussijaamast igapäevaselt kell 23. Hiline reis teeb peatused ka Järvamaal, ent vaid selleks, et reisijad peatuses maha lubada.

Lux Expressi Eesti ärijuht Ingmar Roos tundis heameelt, et bussiettevõte saab taas lõunaeestlasi rõõmustada: „Peamiseks tõukeks selle liini avamiseks olidki just tartlaste soovid. Just nende, kes saabuvad viimaste reisidega sadamasse, hilisõhtuste lendudega lennujaama või käivad Tallinnas kultuuriüritusi nautimas – kõigile neile saame nüüd pakkuda võimalust hilisõhtul mugavalt koju Tartusse tagasi sõita.“ Reisisadama A-terminali peatusest hakkab buss väljuma igal hilisõhtul kell 23.20, mis võimaldab kell 23 Helsingist Tallinna jõudvalt reisilaevalt mugavalt otse bussiga oma reisi Tartu suunas jätkata. Samuti on Reisisadama peatus nüüd lühem maa bussile kõigile Tallinna vanalinna teatrite või Kalamaja meelelahutuskohtade külastajatele. Kõige hilisem võimalus Tallinnast Tartu poole reisida on kell 23.35 Tallinna Lennujaama peatusest.

Tartu abilinnapea Raimond Tamm ütles, et hilisõhtune võimalus Tallinnast koju jõuda on nii välisreisidelt naasvate kui pealinna külastavate tartlaste jaoks kahtlemata väga oluline. „Arutasime neid soove ja vajadusi Lux Expressi esindajatega ning mul on väga hea meel, et täiendav hilisõhtune väljumine Tallinnast Tartusse teoks saab. Loodan väga, et see mugava bussisõidu võimalus võetakse reisijate poolt hästi vastu,“ lisas Tamm.

Märksõnad
Tagasi üles