E, 27.03.2023

Menukas söögikoht kolib peagi ümber

Anne Põder
, ajakirjanik
Menukas söögikoht kolib peagi ümber
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Annika Vellamäe meelest ei pea kiirtoitu müüma luugist ja tänavanurgal. Parema teeninduse eesmärgil avab ta peagi Türi Burgeri kohvikuna, mille ruumid tulevad valgusküllased ja rõõmsavärvilised.
Annika Vellamäe meelest ei pea kiirtoitu müüma luugist ja tänavanurgal. Parema teeninduse eesmärgil avab ta peagi Türi Burgeri kohvikuna, mille ruumid tulevad valgusküllased ja rõõmsavärvilised. Foto: Dmitri Kotjuh

Juba tosina jagu aastaid Türil läbisõitjaid ja kohalikke kiirkorras toitlustanud Türi Burger kolib peagi senisest asukohast ära, et minna luugimüügilt üle mugavasse kohvikuruumi. Kiirtoitu ei pea ju ostma tänavanurgalt ja mugima lageda taeva all.

Türi Burgeri omanik Annika Vellamäe sõnas, et asukohta vahetama ajendas neid lihtne soov praegustes majandusoludes ellu jääda. «Tahame luua oma töötajatele paremaid töötingimusi, ostjaile meeldivamat teeninduskeskkonda ning vähendada kõrgest elektrihinnast tulenevaid kulutusi,» selgitas ta.

Ruumides, kus Türi Burger 12 aastat tegutses, on puuküte, kuid küttepuudki on kalliks läinud ja seegi on Vellamäe sõnul väga kulukas. «Vanas majas oli meie käsutuses ka söögisaal, mida me koroonaaja algusest saati ei kasutanud, nii et pinda oli rohkem, kui tegelikult vajasime,» lausus ta.

Märksõnad
Tagasi üles