R, 24.03.2023

Wittensteini muuseum meelitas turiste tegevusrohke ajalooga

Anne Põder
, ajakirjanik
Wittensteini muuseum meelitas turiste tegevusrohke ajalooga
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Wittensteini esindus Tarmo Põldroo (vasakult), Ants Hiiemaa, Eliis Õunapuu ja Jaanika Reismann tutvustasid põnevate tegevuste kaudu Riia turismimessil Balttours Kesk-Eestit.
Wittensteini esindus Tarmo Põldroo (vasakult), Ants Hiiemaa, Eliis Õunapuu ja Jaanika Reismann tutvustasid põnevate tegevuste kaudu Riia turismimessil Balttours Kesk-Eestit. Foto: Wittensteini Ajakeskus Ja Tegevusmuuseum/facebook

Ajakeskuse Wittenstein esindus osales nädalavahetusel Riias turismi­messil Balttour, tõmmates huvilisi ligi Paide huvitava ajaloo ja keskuse põnevate tegevustega.

Ajakeskuse Wittenstein juhatuse liige Ants Hiiemaa ütles, et kaks päeva Riias Läti suurimal turismimessil möödusid meeleolukalt ja loodetavasti ka tulemuslikult. «Kohtusime paljude tuttavate inimestega, kes tõid esile seiga, et Paidest on kujunemas Eesti ajalugu tutvustav keskus ja seda klassikalisest vaatenurgast veidi teisel kujul,» lausus ta.

Hiiemaa sõnas, ajakeskus on Riias Paide huviväärsusi tutvustamas käinud üle kümne aasta, seetõttu olidki nad paljudele juba tuttavad. «Nii mõnigi astus ligi ja ütles, et on Paide vallitornis käinud. Siis oligi hea pakkuda, et tulgu aga julgesti jälle, sest tegevusmuuseumis saab nüüd hoopis isemoodi tegevustega tutvust teha,» ütles ta.

Märksõnad
Tagasi üles