Korvpallurid võitlesid pealinnas võidu välja

Sander Viilup (palliga) tõi seekordses mängus TSA Kalevi vastu 21 punkti.
Sander Viilup (palliga) tõi seekordses mängus TSA Kalevi vastu 21 punkti. Foto: Dmitri Kotjuh

Paide Viking Window korvpallimeeskond sai eile Tallinnas Õismäel toimunud Saku esiliiga kohtumises taas üle pika aja võidurõõmu maitsta. TSA Kalevi võistkond mängiti üle numbritega 69:62.

Esimene veerand ei alanud paidelastele võõral väljakul just kõige paremini. Kuue minutiga jäädi üheksapunktilisse kaotusseisu 2:11. Ehmatusest üle saades hakkasid Viking Window mehed vahet vähendama ning jõudsid veerandaja lõpuks Kalevist nelja punkti kaugusele seisule 8:14.

Teine veerand kujunes oluliselt tasavägisemaks, kuigi vahepeal suutsid kalevlased end taas üheksapunktilisse eduseisu mängida, kuid seda mitte kauaks. Enne poolajapausile minekut said paidelased korraks 23:23 viigiseisu kätte, kuid riietusruumi mindi siiski punktiga taga olles 26:27.