Eestile medaleid võitnud Järvamaa sportlased pälvisid Olümpiakomitee tunnustuse

Mullune Euroopa meistrivõistluste hõbemedali omanik Evely Kaasiku (keskel) koos treener Paul Poopuu (vasakul) ja Eesti olümpiakomitee presidendi Urmas Sõõrumaaga. Foto: Eesti olümpiafänn/Facebook

Sel nädalal kutsus Eesti Olümpiakomitee pidulikele vastuvõttudele neid sportlasi, kes võitsid eelmisel aastal Eestile tiitlivõistlustelt medaleid. Nende seas olid ka mitmed Järvamaa sportlased.

EOK president Urmas Sõõrumaa märkis täiskasvanud sportlaste tänuõhtul Hiltoni hotellis, et mullu võitsid ainuüksi maailmameistrivõistlustel kuldmedali 43 Eesti sportlast. Kokku tähistas mullust medalivõitu 204 sportlast.

Täiskasvanute arvestuse sai tunnustada Türi vibuklubi naiskond koosseisus Lisell Jäätma, Meeri-Marita Paas ja Maris Tetsman, kes võitsid naiste plokkvibu klassis Euroopa meistrivõistlustel mullu 18. veebruaril hõbemedalid.