Olümpiakomitee tunnustas ka Eestile medaleid võitnud järvalasi

Kennet Künnarpuu võitis noorte sumotiitlivõistlustelt Euroopa tasemel pronksmedali. Foto: Eesti Olümpiakomitee

Eelmisel nädalal kutsus Eesti Olümpia­komitee (EOK) pidulikele vastuvõttudele neid sportlasi, kes võitsid eelmisel aastal Eestile tiitlivõistlustel medaleid. Nende seas olid ka Järvamaa sportlasi.

EOK president Urmas Sõõrumaa märkis täiskasvanud sportlaste tänuõhtul Hiltoni hotellis, et ainuüksi maailmameistrivõistlustel võitis kuldmedali 43 Eesti sportlast. Üldse tähistas medalivõitu 204 sportlast.

Täiskasvanute arvestuses sai tunnustada Türi vibu­klubi naiskond koosseisus Lisell Jäätma, Meeri-Marita Paas ja Maris Tetsman, kes võitsid naiste plokkvibu­klassis Euroopa meistrivõistlustel hõbemedali.