P, 4.06.2023

Selveri heategu jõudis sünnitusosakonda

Anne Põder
, ajakirjanik
Facebook Twitter
Comments
Paide Selveri juhataja Kristi Nõmm (paremal) annab Järvamaa haigla sünnitusosakonna ämmaemandusjuhile Aiki Mäekivile üle sõbrapäevakaru, mille kaelas on sümboolne süda kampaanias «Koos on kergem» kogutud rahaga.
Paide Selveri juhataja Kristi Nõmm (paremal) annab Järvamaa haigla sünnitusosakonna ämmaemandusjuhile Aiki Mäekivile üle sõbrapäevakaru, mille kaelas on sümboolne süda kampaanias «Koos on kergem» kogutud rahaga. Foto: Dmitri Kotjuh

Paide Selver on olnud aastaid Järvamaa haiglale hea toetaja ja sõber. Nii sobiski hästi just sõbrapäeval üle anda iga-aastase kampaaniaga «Koos on kergem» kogutud raha, mis läks seekord sünnitusosakonnale.

Paide Selveri juhataja Kristi Nõmm ütles, et kampaaniaga «Koos on kergem» kogunes tänavu Järvamaa haigla heaks 2130 eurot. «Heateo eest tuleb ennekõike tänada meie ostjaid ja koostööpartnereid, kes on kampaaniale oma õla alla pannud,» märkis­ ta.

Koostööpartneritest toetavad ettevõtmist Orkla, Colgate, Tartu Mill ja teised firmad, mille toodete ostudelt kogunes toetus­raha. Ostjad said heateoks osta kassade juurest spetsiaalseid šokolaade ja helkureid. Samuti on aasta ringi Selveris annetuskast, kuhu inimesed oma sente ja eurosid poetavad.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles