Korvpallimeeskond pääses üle noatera

Viking Window korvpallurid teenisid kodusaalis turniiritabelisse üliolulise võidu. Foto: Tõnis Tõnström

Reedeses Saku esiliiga kohtumises Paide E-Piima spordihallis võitis Paide Viking Window korvpallimeeskond Kuremaa SK-d ülinapilt ühe punktiga.

Kaks esimest mänguveerandid olid ülimalt tasavägised. Esimesel veerandil said paidelased küll korraks viie punktiga ette, kuid kohe visati vahe tasa. Veerandi lõppedes juhtis Kuremaa ühe punktiga 13:12.

Teisel veerandil üritas Kuremaa meeskond ohjad enda kätte haarata ning punktivahet kasvatada, kuid üle seitsme punkti nad edu ei saavutanud ning sedagi vaid mõneks hetkeks. Poolajavile kõlades olid Viking Window Kuremaast vaid ühe tabava korvi kaugusel ehk seisul 22:24.