N, 30.03.2023

Rokisaurused jõuavad taas maakonnakeskusesse

Järva Teataja
Rokisaurused jõuavad taas maakonnakeskusesse
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kolumbus Kris
Kolumbus Kris Foto: Dmitri Kotjuh

Kui leidus inimesi, kes imestasid, et Paide Teatrikohvik reedeõhtusele Kolumbus Kris esinemisele praktiliselt reklaami ei teinudki, siis sel on oma kindel põhjus. Legendaarse ansambli ülesastumisega õhtu müüdi välja nimelt pelgalt suusõnalise reklaamiga. Nii kirjutas Järva Teataja mullu detsembri alguses. 

Teatrikohviku peremees Priit Põder selgitas toona, et selle bändi esinema saamise mõte oli tal juba väga ammu. “Lihtsalt, vahepealsel ajal oli nii koroona kui ka suvi,” põhjendas ta. “Seda, et Kolumbus Kris lõpuks siiski meil esines, peab ma kiitma raadiomeest Mati Palmetit. Ma ei palunud temalt otseselt abi, kuid rääkisin talle oma mõttest ja esimese kõne ansamblile tegi ära just tema. Meestele kõik sobis, sest kuupäev oli vaba.”

Ansambli esinemine sai paika ca kuu aega tagasi ning Põder kinnitas, et kohtade väljamüümisega tal mingit probleemi ei tekkinud. “Kolm päeva, ainult suuline reklaam ja kõik 60 kohta olid läinud,” sõnas ta. “Jätsin piletite arvu selliseks, et jätta kohviku keskele ka tantsuruumi.”

Märksõnad
Tagasi üles