N, 30.03.2023

Järvalase eriline sõiduk pääses suurel autokonkursil lõpphääletusele

Aita valida Eesti kõige silmapaistvam Volkswagen!
Järva Teataja
Järvalase eriline sõiduk pääses suurel autokonkursil lõpphääletusele
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kandidaat nr 4 - Johannes Martin Golf 2, 1990 (Väätsa)
Kandidaat nr 4 - Johannes Martin Golf 2, 1990 (Väätsa) Foto: Volkswagen Eesti

Eesti kõige populaarsema automargi tootja Volkswagen kogus oma 85. sünnipäeva puhul kokku pea 300 lugu inimestelt, kes peavad enda Volkswagenit millegi poolest eriliseks. Neist kümme, nende seas ka lehmakarva Järvamaa Volkswagen Golf II, lähevad rahvahääletusele Volkswagen Eesti FB lehel.

Eestis registreeritud 950 000 sõidukist moodustavad kõige suurema osa ehk 118 056 just Volkswagenid. Eelmisel aastal 85. aastat sünnipäeva tähistanud Volkswagen kutsus inimesi üles teada andma enda või sõbra, tuttava erilistest Volkswagenitest või erilistest lugudest, mis seob neid Volkswageniga. Konkursile laekus ligi 300 pilti ja lugu üle Eesti pea kõigist maakondadest. Neist kümne hulgast saavad inimesed Volkswagen Eesti Facebooki lehel valida oma lemmiku.

„Eestis registreeritud autode statistika näitab, et Volkswagen on juba 85 aastat olnud rahva auto. Aga mida see uhke tiitel tähendab? Just sellele küsimusele me vastust otsisimegi,“ ütles Volkswageni autode maaletooja Moller Baltic Impordi Eesti piirkonna müügijuht Kristjan Salak. „Meieni jõudsid lood nii üle 50 aasta vanustest haruldustest, kui pereautodest, mis on rännanud põlvkonnast põlvkonda. Lood, kus Volkswagen kannab alatiseks meeldejäävat mälestust noorusaja uljusest, armumisest, abiellumisest ja lapsesaamisest. Lood, mis kinnitavad, et auto pole paljude inimeste jaoks pelgalt tarbeese, vaid pereliige, sõber, reisikaaslane. See näitab, et Volkswagen on Eesti inimeste südames kindla koha võitnud.“

Märksõnad
Tagasi üles