Viking Window edu sulas nagu kevadine lumi

Anne Põder
, ajakirjanik

Reede õhtul tõi Paide Viking Window korvpallimeeskond E-Piima spordihalli rohkelt publikut, sest kätte on jõudnud meeskonnale üliolulised mängud. Kohtumine esiliiga liidri Tartu Ülikool/Estikoga algas paljulubavalt ning kulges kindlas eduseisus, kuid lõppes paraku paidelastele kurvalt.

Esimene mänguveerand algas tuliselt ning Paide Viking Window mehed näitasid suurepärast viskeoskust kui kolmesed kaugvisked tabasid ilmeksimatult korvi. Tartlased püsisid küll kannul, kuid veerandaja lõppedes oli Paide siiski kolme punktiga 22:19 ees.

Teine veerandaeg kulges taas Paide korvpallurite vedamisel ja kohati oli edu isegi juba kümnepunktiline, kuid paar minutit enne poolaja lõppu oli seis tablool viigis ja seejärel läksid tartlased mängu ka juhtima. Poolaja viimasel minutil võtsid Viking Window mängijad ennast kokku, tegutsesid kindlalt ning riietusruumi mindi siiski 44:42 eduga.