E, 27.03.2023

Gümnasistid selgitasid Eesti parimat võrkpallikooli

Anne Põder
, ajakirjanik
Gümnasistid selgitasid Eesti parimat võrkpallikooli
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Paide gümnaasiumi segavõistkond võrkpallis saavutas koolidevahelisel turniiril meistriliigas teise koha.
Paide gümnaasiumi segavõistkond võrkpallis saavutas koolidevahelisel turniiril meistriliigas teise koha. Foto: Gertrud Alatare

Reedel ja laupäeval käisid Paide E-Piima spordihallis ägedad võrkpallilahingud, milles võtsid mõõtu Eesti gümnaasiumide ja keskkoolide õpilased. Paide gümnaasiumi noored tõestasid, et kuuluvad kindlalt parimate sekka.

Võrkpallirurniir Akzo Nobel Cup on Eesti koolispordi liidu korraldatav üritus, mis toob üle Eesti kokku võrkpalli harrastavad vanema vanuseastme koolid. Paaril viimasel aastal on see toimunud Paides, sest Kesk-Eestisse on kõigil mugav kokku sõita.

Võistlust aitas korraldada Paide võrkpalliklubi treener ja Eesti koolispordi liidu juhatuse liige Piret Reinfeld. Reinfeldi sõnul osales tänavu seitse segavõistkonda rahvaliigas, kus mängivad litsentsi mitte omavad harrastajad ning seitse võistkonda meistriliigas, kus tohtisid mängida ka võrkpallilitsentsiga mängijad. "Sellist erisust tuleb hoida, sest muidu võtaks võrkpalli oskajad teistelt mängurõõmu ära," põhjendas ta.

Märksõnad
Tagasi üles