Viking Window edu sulas kümne minutiga

Eelmise reede õhtul tõi Paide Viking Window korvpallimeeskond E-Piima spordihalli rohkelt publikut, sest kätte on jõudnud meeskonnale üliolulised mängud. Kohtumine esiliiga liidri Tartu Ülikooli/Estikoga algas paljulubavalt ning kulges kindlas eduseisus, kuid lõppes paraku paidelastele kurvalt.

Esimene mänguveerand algas tuliselt. Paide Viking Window mehed näitasid suurepärast viskeoskust, kui kolmesed kaugvisked tabasid korvi ilmeksimatult. Tartlased püsisid küll kannul, kuid veerandaja lõppedes oli Paide siiski kolme punktiga 22:19 ees.

Teine veerandaeg kulges jälle Paide korvpallurite vedamisel. Kohati oli edu isegi kümnepunktine, kuid paar minutit enne poolaja lõppu oli seis tablool viigis ja seejärel läksid tartlased mängu ka juhtima. Poolaja viimasel minutil võtsid Paide Viking Window mängijad ennast kokku, tegutsesid kindlalt ja läksid riietusruumi 44:42 eduseisul.