P, 4.06.2023

Paide teater avalikustas uued meeskonnaliikmed

Maarit Nõmm
, Järva Teataja reporter
Facebook Twitter
Comments
Paide teatri koosseis: dramaturg Mart-Matteus Kampus, produtsent Triin Kordemets, kunstiline juht Mariliis Peterson ja kommunikatsiooni abijõud Marita Kutsar.
Paide teatri koosseis: dramaturg Mart-Matteus Kampus, produtsent Triin Kordemets, kunstiline juht Mariliis Peterson ja kommunikatsiooni abijõud Marita Kutsar. Foto: Ingmar Muusik

Paide teater uus meeskond kohtus täna õhtul muusika- ja teatrimajas kohalike inimestega ning tutvustas oma uusi liikmed. Lisaks kunstilisele juhile Mariliis Petersonile hakkavad Paides teatritööd tegema dramaturg Mart-Matteus Kampus ja produtsent Triin Kordemets.

Mart-Matteus Kampus on režissöör, stsenarist ja teatritegija. Ta on lõpetanud Royal Central School of Speech and Drama magistriprogrammi näitekirjanduse ja stsenaristika erialal Londonis. Kampuse looming tegeleb maagilise realismi ning psühholoogilise õudusega, isolatsiooni ja võõrandumisega ning Ida-Euroopa mõtteviiside ja kultuuri uurimisega.

Kampuse tekste on avaldatud ajakirjades The Write Launch ja NoiseMedium ning näitusena Vancouveris Kanadas. Tema luuletused Eesti väikelinna elust avaldati ajakirjas Minor Literature[s]. Kampuse stsenaariumid on jõudnud Ameerika filmiakadeemia iga-aastasel Nicholli filmistsenaariumide konkursil parimate sekka ning BBC stuudio Writer’s Academy teise vooru.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles