P, 4.06.2023

Sorge näitab oma loomingut suvepelinlastele

Järva Teataja
Facebook Twitter
Comments
Salongiõhtul avati Paide kunstikooli õpetajate Sorge ja Madli Liiva loomingu näitused ning kultuurihuvilised kohtusid Eesti Draamateatri näitleja ja lavastaja Kersti Heinlooga.
Salongiõhtul avati Paide kunstikooli õpetajate Sorge ja Madli Liiva loomingu näitused ning kultuurihuvilised kohtusid Eesti Draamateatri näitleja ja lavastaja Kersti Heinlooga. Foto: Maarit Nõmm

Märtsi viimsel nädalal avas Margus Tiitsmaa, kunstnikunimega Sorge, Pärnu linnagaleriis oma maalinäituse "Pehmed väärtused", mis jääb pärnakatele vaadata 22. aprillini.

Tiitsmaa sõnul asuvad Pärnus asuvad tema publik, sõbrad ja tuttavad, kes temaga sarnaselt mõtlevad ning just seetõttu soovis ta avada näituse just suvepealinna galeriis.

Näitusel on eksponeeritud valdavalt Sorge viimaste aastate tööd, aga aadata on ka mõned varasemad teosed, mis on jõudnud vahepeal unustuse hõlma vajuda. "Varasemad tööd on aastast 1998 ja paar tööd panin lihtsalt selleks, et need oleksid meenutuseks väljas," rääkis Tiitsmaa näitusest, lisades, et tema varasemad tööd on radikaalsemad kui hilisemad.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles