Viking Window korvpallimeeskond langes esiliiga konkurentsist

Paide Viking Window tänab kaasaelajaid.
Paide Viking Window tänab kaasaelajaid. Foto: Tõnis Tõnström

Eile pidas Paide Viking Window korvpallimeeskond esiliiga põhiturniiril oma viimase mängu, millest sõltus, kas nad pääsevad edasi sõelmängudesse kaheksa tugevama hulka või mitte. Kaheksapunktiline kaotus Audentese spordigümnaasiumile tähendas, et esiliiga hooaeg sai selleks korraks läbi.

Vikingid jäid tagaajaja rolli kohe esimesel veerandil. Mäng oli närviline ja rabe: visked ei tabanud, kaotati palle ja tehti vigu. Veerandaja lõpuks suudeti vahe vastastega siiski neljale punktile vähendada. Seis tablool oli 16:20.

Teisel veerandil oli Paide meeskond mängus rohkem sees ning paari minutiga jõuti ka viigini ning sealt edasi mängiti omakorda kätte eduseis, mis kosus vahepeal suisa kümnepunktiliseks. Aga Audentes polnud sugugi alla andnud ja võttis kaotuse poolaja lõpuks tagasi. Riietusruumi mindi viigiseisul 42:42.