Kundla ei võtnud enne kohtuistungit Krooni tervitust vastu

Tiit Reinberg
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: AFP / Scanpix

Pärast poolteist tundi kestnud eelistungit leidsid kohus ja nii Kundla kui Kroon, et hagi asjaolud ei ole selged.


Pärnu maakohtu Paide kohtumaja kohtunik Sirje Lahesoo ajas segadusse, et Kroon on saatnud viimastel kuudel kohtumajja suure hulga pabereid, kuid nende seos antud hagiga jääb arusaamatuks.Kohus soovitas Kroonil paluda abilt advokaadilt või mõnelt inimeselt, kes on õigusküsimustega paremini kursis.Kroon nõustus kohtunikuga ja tunnistas, et temalgi on asjad segaseks läinud.Seetõttu andis kohus Kroonile kaks nädalat aega esitada hagi, kus on kirjas konkreetsed nõudmised ja tõendid.


Kroon selgitas, et Kundlale on tal pretensioone mitmes asjas, kuid eelkõige tahab ta, et Kundla tagastaks talle Paides Karja tänavas asuva korteri.Korterit nõuab Kroon tagasi seetõttu, et müüs selle Kundlale alla turuhinna, sest too ähvardas teda.


Jaan Kundla nimetas Krooni süüdistusi naeruväärseteks ja kinnitas, et ostis neljatoalise korteri tõesti 200 000 krooniga, kuid mingit ähvardust sellega ei kaasnenud.


Ka Kundla tunnistas pärast eelistungit, et ega ta päris täpselt enam aru saanudki, mida Kroon talle süüks paneb.Enne istungi algust pakkus Kalle Kroon Jaan Kundlale sõbralikku terekätt, kuid Jaan Kundla loobus sellest ja vastas, et kust ta teab, et Kroon teda taas lüüa ei kavatse.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles