Sünnipäevalaps kinkis Paide Linnameeskonnale viigivärava

Kuigi kodupublik oli juba tunnistamas, et Paide Linnameeskond jääb kodumurul Tallinna FC Levadiale 0:1 alla, päädis meeskondlik koostöö kohtumise viimasel lisaminutil väravaga, mille viimase puute tegi 35. sünnipäeva tähistanud meeskonna kapten Andre Frolov.

Esimene pooleaeg oli mõlema meeskonna poolt võimalusi otsiv ja tõrjeid said teha mõlema meeskonna väravavahid. Ebrima Jarju tassis meeskonda mitme hea tõrjega. Paide pealelöögid olid Karl Andre Vallnerile rohkem tähelepanu kontrolliks ehkki mitu segast olukorda värava all võinuks ka talle palli võrgust väljavõtmisega lõppeda.

Poolajale mindi sõbraliku väravateta viigiga, kuid ilmselgelt ihkasid mõlemad meeskonnad kolme punkti ja see tegi teise poolaja palju ründavamaks. Esimeste vahetuste järel tuli mängupilti väike muutus ja pikema õlekõrre tõmbas Levadia vahetusmees Felipe Felicio Silva Reis, kes vormistas veel mullu Paide Linnameeskonnas pallinud Edgar Turi söödu meisterlikult väravaks.