Linnameeskond langes seitsmendaks

Paide linnameeskonna (sinises) Premium liiga hooaeg on kulgenud üle kivide ja kändude ning meeskond on turniiritabeli esimesest otsast langenud seitsmendaks. Foto: Dmitri Kotjuh

Premium liiga kaheksanda vooru eelmisel pühapäeval olnud mängus viigistas Paide linnameeskond võõrsil Pärnu Vaprusega 2:2. Turniiritabelisse lisandus punkt ja meeskond kukkus seitsmendaks.

Kohtumist alustas avaminuti kiire väravaga Robi Saarma Paide linnameeskonnast, kuid poolajale tuli minna siiski 1:2 kaotusseisus, sest Pärnu Vaprus sai oma väravad kirja juba avapoolajal. Esmalt oli 17. mänguminutil tabav Robin Limberg ja 19 minutit hiljem Kristjan Kask.

Neli minutit enne mängu normaalajal lõppu lõi Saarma vigastustest ja haigustest räsitud koosseisuga Paide eest teise värava ning 2:2 viigiseisul saigi mäng läbi.