Türi Ganvix tõusis liigatabelis kolmandaks

Anne Põder
, ajakirjanik

Eesti jalgpalli meistrivõistlustel kolmanda liiga Ida tsoonis mängiv Türi Ganvixi jalgpallimeeskond alistas eile Paide kunstmurustaadionil 3:1 Põhja-Tallinna JK Volta ning tõusis liigatabelis kolmandale positsioonile. Tabelis esikohal troonivale Paide Linnameeskond III-le jäävad nad alla vaid kolme punktiga.

Kui nädal varem sai Põhja-Tallinna meeskond seal samas Paide kunstmuruväljakul Paide Linnameeskond III-lt tõelise sauna kaotades 0:11, siis Türi Ganvixiga algas mäng võrdselt ning esimesel poolajal jätkus väravavõimalusi mõlemale meeskonnale.

Poolajale mindigi ühegi väravata. See aga ei rahuldanud kindlasti Türi mehi. Teisel poolajal pandi mängule uus käik sisse ning selle tulemusel sündis 63. minutil Ganvixile kohe värav, mille autoriks oli Karel Seire.