Paide linnameeskonna noored lõpetasid võidupõua

Paide Linnameeskond U21 esimese värava sepistasid Herol Riiberg (vasakul) ja Simon Usar (paremal). Foto: Dmitri Kotjuh

Paide linnameeskonna U21 võistkonda on juba pikalt kummitanud võidupõud, sest hooaja algul FC Elva üle saavutatud võidule polnud peale kahe viigi esimesest mängude ringist midagi rõõmustavat lisandunud. Nüüd tuli lootuskiir tagasi.

Kodumurul Paides oli eile Paide Linnameeskonna U21 vastaseks Tallinna JK Legion, kellega esimesest ringist saadi 2:2 viik.

Seekord näitasid noored algusest peale rohkem initsiatiivi, mis viis enne poolajale minekut 39. minutil meeskonna juhtima. Värava autoriks oli Simon Usar, kes sai Herol Riibergilt kiirrünnakuks suurepärase söödu, millele vastaste kaitjsad ei jõudnud nii kiirelt reageerida.