Paide linnameeskond teenis üle kuu aja taas võidu

Paide Linnameeskond - FC Kuressaare
Paide Linnameeskond - FC Kuressaare Foto: Kristo Kivisoo/ Järva Teataja

Viimati sai Paide Linnameeskond Eesti jalgpalli Premium liigas võidurõõmu maitsta veidi enam kui kuu aega tagasi alistades Harju JK Laagri. Täna oli taas rõõmupäev kui saarlaste kodumurul suudeti võtta veenev 4:1 võit FC Kuressaare üle.

Võit Kuressaare üle oli seda magusam, et viimasel paaril hooajal on Paide Linnameeskond Premium liigas korduvalt komistanud just Saaremaa jalgpallurite otsa. Viimati võideti neid 2021. aasta augustis. Pärast seda on kohtumised lõppenud kolm korda viigi ja kaks korda kaotusega.

Seekord tuli Paide linnameeskond mängu algusest peale enesekindlalt ning esimese poolaja 37. minutil andis Gerdo Juhkam pika palli eesliinile ette ning selle hästi endaga kaasa saanud Siim Luts vormistas kindla värava.