Jalgpallinoored tegid pealinlastele tuule alla

Anne Põder
, ajakirjanik
Paide Linnameeskonna mängija Simon Usar (sinises) lõi U19 võistkonna eest kaks väravat. Foto: Dmitri Kotjuh

Teisipäeva õhtul kodumurul mänginud Paide Linnameeskonna U19 vanuse noorte võistkond kostitas külla tulnud Tallinna JK Legioni U19 mängijaid väravasajuga. Veenev võit võeti tulemusega 6:2.

Paide Linnameeskonna noored asusid end Legioni eakaaslaste üle kehtestama mängu algusest peale. Juba seitsmendal minutil lõi Philip Rooba esimese värava, kuid 14. minutil oli seis taas viigiline 1:1.

Neli minutit enne poolajale minekut teenis Paide meeskond penalti ning selle realiseeris edukalt Sander Soo. Poolajale mindigi Paide poolt vaadatuna 2:1 eduseisul.

Riietusruumist tulid paidelased välja aga erilise tuhinaga. Kert Kiik realiseeris 47. minutil teenitud penalti ja Simon Usar lõi paar minutit hiljem kohe ka neljanda värava.

Korra said Paide väravale pihta ka vastased, kuid enne lõpuvilet skoorisid Paide poolt veel Sander Soo ja Simon Usar ning veenev võit 6:2 oli võistkonnale rõõmustav tõsiasi.

U19 eliitliiga esiliiga tabelis asub Paide Linnameeskonna noorte võistkond hetkel kolme võidu ja ühe kaotusega neljandal kohal.

Järgmine mäng toimub 16. mail Tartus U19 Tartu FC Heliosega.