Paidekad tulid rahvaliigas pronksile

Korvpalli rahvaliiga Kesk regiooni meister Paide X alistas Elvas toimuva Optibet Rahvaliiga finaalturniiri pronksimängus Alutaguse tiimi ja sai autasuks kolmanda koha karika ning pronksist karva medalid.

Paide X läks kohtumist juhtima 14:4, kuid Alutaguse sai nelja kolmese toel mängu tagasi ja peagi särasid tablool viiginumbrid. Teisel veerandil rebis Paide meeskond vahe juba 20-punktiliseks, kuid Alutaguse ei tahtnud alla anda ja püsis 10-12 punkti kaugusel. Paide meeskond suutis hoida turvalist edu kohtumise lõpuni ja võita mängu numbritega 76:67, vahendab portaal basket.ee.

Paide meeskonna üks liidreid Martin Kasemetsa valiti mängu MVP-ks, tema arvele kogunes 33 minutiga 26 punkti ja mees hankis koguni 19 lauapalli! 40 minutit väljakul rassinud Rauno Nurklik kogus 23 punkti, hankis 13 lauapalli ning jagas 6 resultatiivset söötu.

Jaanus Pärnpuu oli 25 punktiga Ida regiooni tšempioni Alutaguse meeskonna parim, kaksikduubliga hakkama saanud Robert Soidla kogus 12 punkti ja hankis 10 lauapalli, mängujuht Arend Küttim toetas omasid 11 punkti ning 6 lauapalliga. (JT)