Veel paar päeva saab esitada kandidaate Regionaalmaasika konkursile

Järva Teataja
Copy

Kuni 29. maini saab teha virtuaalse pai silmapaistvale kohaliku elu eestvedajale, esitades ta regionaalauhindade konkursile. Parimatele annavad traditsioonilise Regionaalmaasika auhinna üle peaminister Kaja Kallas ja regionaalminister Madis Kallas.

Sobiv kandidaat on möödunud aastal hakkama saanud väljapaistva regionaalarengut toetava algatuse või teoga. Näiteks on edendatud piirkonna majandust läbi töökohtade loomise või piirkonnaspetsiifiliste toodete ja teenuste pakkumise. Samuti on oodatud tegevused, mis on muul moel oluliselt kaasa aidanud piirkonna arengule või piirkonna eripära säilimisele ja tutvustamisele. Seega auhinna võib pälvida kõikide väljapaistvate tegevuste eest, millel on olnud oluline mõju regionaalarengu tähtsustamisele ühiskonnas.

Konkursile võivad kandidaate esitada ja kandideerida kõik inimesed, organisatsioonid, riigiasutused ning kohalikud omavalitsused. Kandidaatide suhtes piiranguid ei ole. Kandidaat või esitaja võib olla naaber, kohalik ettevõte, MTÜ või kohalik omavalitsus.

Eelmisel aastal anti välja viis auhinda:

  • Kalamatsi Meierei OÜ – edukas väiketootja ja kohaliku toodangu turustaja Järvamaal

  • Peipsi Toidu võrgustik – suurfestivali „Peipsi Toidu Tänav 175 km“ korraldamine Peipsimaal

  • Marico Holding OÜ – taastootmise edendaja ja tööandja Valgamaal

  • Lääne-Harju Koostöökogu – Porikuu festivali korraldamine Harju- ja Läänemaal

  • Andrus Aljas – panus Pärnu lennujaama lennukaardile viimises

Konkursile laekunud ettepanekuid hindab regionaalministri moodustatud komisjon, kes esitab tunnustusettepanekud regionaalministrile. Kandidaatide esitamise tähtaeg on 29. mail ning need palutakse esitada siin!

Auhinnad antakse üle juuni lõpus Stenbocki majas.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles