E, 2.10.2023

Ilmataat tõmbab soojakraadidega tagasi

Järva Teataja
Facebook
Comments
Ilm läheb jahedamaks.
Ilm läheb jahedamaks. Foto: Lilli Tölp

Ilmateenistuse prognoosi järgi on lähipäevadel ees ootamas jahedad ilmad, kui õhusooja maksimumid kukuvad 15-16 kraadi juurde.

Kolmapäeva öösel on selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub läänekaare tuul 2-8, rannikul puhanguti 12 m/s, hommikul tugevneb saartelt alates edelatuul 4-11, saartel ja läänerannikul puhanguti 16 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +5 kraadi, maapinnal võib temperatuur langeda kohati kuni -3 kraadini. Rannikul tuleb sooja kuni 10 kraadi. Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub valdavalt lääne- ja edelatuul 5-12, puhanguti kuni 17 m/s, pärastlõunal pöördub saartelt alates ka loodesse ja nõrgeneb järk-järgult. Sooja on 15-21, rannikul kohati kuni 14 kraadi.

Neljapäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Hommikul sajab saartel hoovihma. Puhub valdavalt loode- ja läänetuul 3-9, öö hakul puhanguti kuni 13 m/s, hommikul tugevneb uuesti. Sooja on 4-10 kraadi. Päeval on muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma. Puhub valdavalt loode- ja põhjatuul, põhjarannikul ka läänekaare tuul 4-10, puhanguti kuni 15 m/s. Sooja on 9-14, Kagu-Eestis kuni 16 kraadi.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles