Paide krossipoiss ei andnud konkurentidele võimalust

Anne Põder
, ajakirjanik
Enriko Peilman paneb oma sõiduoskused maksma nii Eesti kui ka Euroopa krossiradadel. Foto: Erakogu

Enne jaaniaega toimus Haanjas Abi krossirajal Eesti noorte karikavõistluste teine etapp motokrossis. Suvi on Eestisse jõudnud ja noortel võistlejatel tuli hakkama saada tõeliselt kuumades oludes. Kõige kiiremas 85cc klassis teenis etapivõidu paidelane Enriko Peilman.

85cc klassi ajasõidus näitas Peilman (RedMoto Racing) juba ülemvõimu, kui ta edestas teist aega näidanud Paul Raidi (Sõmerpalu MK) koguni 1,6 sekundiga.

Esimeses võistlussõidus võttiski Peilman avaringil liidrikoha enda kätte ja ta hakkas teisel kohal sõitnud Raidi ees iga ringiga oma edumaad ka kasvatama. Lõpuks kuuluski Peilmanile kindel esikoht. Raid lõpetas sõidu teisena ja kolmandaks tõusis Karl Teesalu (RedMoto Racing).