Vanemad kergejõustiklased näitasid head vormi

Nädalavahetusel toimusid Tallinnas Eesti ja Baltimaade meistrivõistlused kergejõustikuseenioritele.

Kohal olid ka Türi valla sportlased, kellele riputati kaela üheksa Eesti ja Baltimaade meistrivõistluste medalit.

Ainsa Türi valla naisena oli võistlustel kohal N35 klassis Katrina Stepanova, kes võitis 1500m jooksu ajaga 4.56,79 ja 800m jooksu ajaga 2.16,78.

Meestest tegid jooksualadel kaasa kaks Türi valla jooksjat. M75 klassis võitis kolm meistritiitlit Jaan Lomp 1500m jooksu, 800m jooksus ja 400m jooksus, kui võitis need distantsid vastavalt aegadega 6.28,72, 3.03,63 ja 1.22,62. Lühematel distantsidel võitis Lauri Lipp 200m jooksus, 100m jooksus ja 4x100m teatejooksus kolmandad kohad. Lisaks hüppas ta kõrgushüpet, kus lõpetas neljandana. Heitealadel näitas oma sportlikku taset M60 klassis Peeter Kruus, kes võitis vasaraheites kolmanda koha. Raskusheites oli ta neljas, kuulitõukes ja kettaheites seitsmes ning odaviskes kümnes. (JT)