Vihm, pori ja libe muruväljak ei heidutanud noori jalgpallureid

Paide linnameeskonna Paide treeningrühma U15 vanuseklassi noormehed esindasid Eestit Lätis Rojas peetud turniiril väärikalt. Foto: Erakogu

Paide linnameeskonna Paide treeningrühma U15 vanuseklassi noormehed naasid eelmisel nädalal Lätist Rojas peetud Baltic Sea Cupi jalgpalliturniirilt teise kohaga. Seda vaatamata ekstreemsetele ilmaoludele, mis turniiri kimbutasid, ja tavapärasest kehvemas seisus muruväljakule.

Kuue võistkonna osalusel peetud kolmepäevane turniir pakkus meeskonna treeneri Veiko Kurimi sõnul palju põnevaid hetki. «Esimese päeva esimene kohtumine katkestati kolm minutit enne esimese poolaja lõppu tugeva vihma ja äikese tõttu ning lükati edasi viimasele päevale. Olime FK Tukums 2000 vastu 0:1 kaotusseisus. Jäime lootma, et teistsugustes oludes õnnestub viigistada ja miks mitte juhtimagi minna,» meenutas ta.

Esimese otsast lõpuni mängitud mängu said Paide noormehed kirja Eesti Kiviõli FC Alliance’i vastu. Kuigi esialgu jäid paidelased väravaga kaotusseisu, keerasid nad lõpuks mängu oma kasuks ja lõid kolm väravat, mis tõid kindla võidu.