Paide Linnameeskond kergitas kübarat ja pani Tartu Tammeka kotti

Tänane jalgpalli Premium liiga kodumäng Paide Linnameeskonna ja Tartu JK Tammeka vahel kujunes enneolematult väravaterohkeks. Näha sai suisa üheksat väravat, neist kuute esimesel poolajal, mille järel oli seis 3:3. Mängu saatuse otsustas teisel poolajal aga Herol Riiberg, kes tõi kodumeeskonnale kübaratrikiga kindla 6:3 võidu.

Avapoolaja väravate autoriteks olid Paide Linnameeskonnas Silver Alex Kelder, Siim Luts ja Karl Mööl vastavalt siis 16., 21. ja 27. minutil.

Kui mängu 11. minutil läks Tartu JK Tammeka kohtumist juhtima kohtuniku määratud penaltist, siis teisel poolajal said paidelased revanši, kui 59. minutil määras kohtunik penalti nende kasuks. See viis hoopis nemad vahepealselt 3:3 viigiseisult juhtima.