Järvalased näitasid koduste fännide ees head minekut

Järvamaaga ühel või teisel moel seotud rallisõitjad võisid uhked olla, sest Paide Rally oli neile edukas ning fännidel oli kellele raja ääres kaasa elada.

Üldarvestuses jõudsid järvalastest kõige kõrgemale seitsmendale kohale Roland Murakas ja Kalle Adler. Kõrgeimal poodiumikohal said särada aga siiski kohe nende järel kaheksandana lõpetanud Romet Jürgenson ja Siim Oja, kes võitsid suurepäraste sõitudega EMV4 masinaklassis esikoha.

Nende edu teiseks tulnud Jaspar Vaheri ja Timo Tanieli ees oli 6,5 sekundit. Kolmandaks sõitsid selles masinaklassis Joosep Ralf Nõgene ja Aleks Lesk. Vaid napi 8,6 sekundiga jäid poodiumikohalt välja Karl-Markus Sei ja Martin Leotoots. Samas olid nad Läti meistrivõistluste arvestuses kolmandad. Keiro Orgus ja Hendrik Kraav lõpetasid võistluse EMV4 klassis üheksandana.