T, 3.10.2023

Järvalaste soosik lahkus Paidest kaotajana

Tiit Reinberg
Facebook
Comments
1046 keskerakondlasest koosnenud kongress otsustas üleeile Paides, et erakonna esimeheks saab Mihhail Kõlvart (paremal), mitte Tanel Kiik.
1046 keskerakondlasest koosnenud kongress otsustas üleeile Paides, et erakonna esimeheks saab Mihhail Kõlvart (paremal), mitte Tanel Kiik. Foto: Dmitri Kotjuh

Järvamaa keskerakondlased teatasid juba 25. juulil, et on erakonna tulevase esimehe valiku suhtes otsuse langetanud ja see on üksmeelne: hääled lähevad Tanel Kiigele.

«Tanel Kiik on tulnud keskerakonna esimeheks kandideerides välja konkreetse ja tulevikku vaatava tegevuskavaga,» lausus Järvamaa piirkonna esimees ja riigikogu liige Kersti Sarapuu. «Tanelil on juhatusse kandideerijate seas tugev ja laiapindne toetajaskond Eesti eri piirkondadest. Juhatus ei tohi olla Tallinna-keskne ja kaitstud peavad olema ka maapiirkondade huvid. Oluline on rõhutada, et Tanel ja mitu tema meeskonna liiget on oma tegevusega toetanud investeeringuid Järvamaale ja näidanud üles huvi meie piirkonna käekäigu vastu.»

Kõik Järvamaa delegaadid olid pühapäeval Paides E-Piima spordihallis peetud kongressil ka kohal, kuid nende toetusest jäi Kiigele väheseks.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles