T, 28.11.2023

Ekstreemsed hüpped ja julged trikid on nüüd Imaveres võimalikud

Anne Põder
, ajakirjanik
Facebook
Comments

Kui mõne nädala eest rõõmustasime, et Türil avati maakonna esimene betoonist trikipark, siis nüüd lisandus sellele veel üks. Imavere trikipark kuulutati reedel ametlikult avatuks ja sinna pääseb nii tõukerataste, rulluiskude, rulade kui ka BMX-tüüpi trikiratastega.

Trikiparki ehitanud osaühingu Gruuvi Group objektijuht Jevgeni Fridman ütles kohalikele, et betoon on ehitusmaterjalina parem, sest kestab 10–15 aastat, vineeri peab iga paari aasta tagant vahetama. «Bentoonparki saab ka lihtsamalt hooldada, auke ja pragusid parandada, katkiseid kohti välja lõigata ja asemele valada, nii et hea hooldusega on võimalik pargi eluiga pikendada,» lausus ta.

Imavere park erineb Fridmani sõnul teistest disaini poolest. «See on pump track’i stiilis, kus saab endale pumbates hoogu suurendada. Ühest otsast teise on 35 meetrit, keskel palju vaba pinda ja ufo, metalläärtega boksid ja palju muud põnevat. Kui ei taha või ei oska obstaakleid sõita, võib alustuseks ka sirge ala peal harjutada,» selgitas Fridman.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles