Valgehobusemäe tipp vallutati rekordajaga

1. oktoobril toimus traditsiooniline, sedapuhku 30. Albu Sügisjooks, koos 19. Terviseliikumispäeva ja 5. Valgehobusemäe tipu vallutamisega.

SA Valgehobusemäe Suusa-ja Puhkekeskuse juhataja Kalju Kertsmik sõnas, et ilus sügisene ilm meelitas jooksuradadele kümned pered. „Päev algas Valgehobusemäe tipu vallutamisega, kus püstitati ka rajarekord. Ülitiheda võistluse võitis Lauri Tannel ajaga 1:21,7 . Teise koha sai Rauno Tiits ajaga 1:21.9. Kolmanda koha saavutas Priit Toomsoo. Naiste parim oli Hanna Helena Rauk ajaga 2:19.4,” avaldas ta.

Valgehobusemäe tipu vallutamise järel startisid mudilased koos emade-isadega 300 m jooksuringile. 7-9 ja 10-12 aastased jooksid vastavalt 500 ja 1000 m.

Albu Sügisjooksu põhidistantsi 11,3 km Kõrvemaa kaunil maastikul võitis ajaga 44:10.7 Tarvi Tameri, kellele järgnesid Rico Kruus ja Carry Saluste. Naistest oli kiireim Liliana Torn ajaga 48:55.

Võistlustulemused!

Korraldajad tänavad ettevõtmise toetajaid: Kadarbiku Talu, Eesti Kultuurkapitali Järvamaa Ekspertgupp ja Järva vald. (JT)