Korvpallurid võitjate vastu ei saanud

Paide Viking Window ei saanud esiliiga kohtumises Eesti Maaülikool/Evoconi meeskonnale vastu. Foto: Kristo Kivisoo

Reede õhtul võõrustas Paide Viking Window korvpallimeeskond oma mullust esiliiga võitjat Eesti Maaülikool/Evoconi meeskonda. Koduseinad olid küll toetavad ja publik elas kaasa, aga võitu see kahjusk kaasa ei toonud.

Juba esimene mängu veerand algas ehmatusega, kui paidelased ei saanud avakorvile paari minuti jooksul lisa samal ajal, kui vastased tabasid järjepanu eksimatult. Esimese kahe minutiga oli seis 2:10.

Veerandaja lõpuks said Viking Window mängijad siiski mängu paremini liikuma ning tegid kaotatud vähehaaval tasa. Vile kõlades oli seis 12:19.