Olavi Allase jooksis end teiseks

Olavi Allase.
Olavi Allase. Foto: Marko Mumm / EKJL

Laupäeval selgusid Järvakandi terviserajal murdmaajooksu Eesti karikavõitjad alates U14 vanuseklassist kuni täiskasvanuteni. Meeste arvestuses tuli võitjaks Kaur Kivistik ning naiste arvestuses Helen Bell.

Meeste 10 km distantsi vedasid suurema osa ajast koos Kaur Kivistik ja Türilt pärit Olavi Allase (mõlemad Tartu SS Kalev). Ka viimasele ringile mindi koos, kuid siis läks Kivistik oma teed ning finišeeris esimesena ajaga 30:49. Teisena lõpetanud Allase aeg oli täpselt 31 minutit. Kolmanda koha sai Deniss Šalkauskas (TÜASK) ajaga 31:32.

Karikavõitjad selgusid alates U14 vanuseklassist kuni täiskasvanuteni. Distantsid jäid sõltuvalt vanuseklassist vahemikku 1-10 km.

Võistlustel selgitati välja ka klubide paremusjärjestus.

Ühtlasi selgus võistluste käigus 28. oktoobril Balti murdmaajooksu võistkondlikel meistrivõistlustel osalev Eesti koondis. (JT)