Linnameeskond sai napi võidu

Linnameeskonna eestvedajatel oli põhjust rõõmustada, sest napp võit saarlaste üle kindlustas nende kolmandat kohta. Foto: Dmitri Kotjuh

Paide linnameeskond võõrustas pühapäeval kodustaadionil FC Kuressaaret ja võitis 1:0.

Esimesel poolajal ühtegi väravat ei löödud. Teisel poolajal mängu 82. minutil sahistas palli vastaste võrku linnameeskonna mängija Alieu Gibba.

Paide linnameeskonna peatreener Ivan Stojković sõnas, et saarlaste vastu polnud lihtne mängida, sest pikka kasvu mängumehed on õhuvõitluses edukad, aga kohtumise lõpptulemusega oli ta rahul. «Seega veel kord tunnustus vastastele. Nad on tõelised võitlejad!» sõnas ta.