Rahakratt astub Järvamaa investeerimishuviliste ette

Järva Teataja
Copy
Rahakratt.
Rahakratt. Foto: Tiit Loim

Rahakratt on Eesti loetuima rahablogi www.rahakratt.ee looja ja isehakanud oligarh, kes on oma blogis maha kõndinud ja dokumenteerinud tänaseks juba 8-aastase #finantsvabadussõja teekonna. Tema eesmärk on panna palgatööga tulnud mündid investeerimisega tulevaid kupüüre tegema. Rahakratt plaanib päriselt ka ja hästi kähku rikkaks saada ning oma lugejad endaga kaasa võtta

Omapärane on see, et blogi autor on anonüümne ega ole oma kanalite reklaamile mitte ühtegi senti kulutanud (üks põhjus on see, et ta on õudselt kitsi). Kaheksa aastaga on Rahakrati blogil igakuiselt 30 000 - 40 000 lugejat pluss kokku ligi 25 000 Facebooki ning Instagrami jälitajat. Kõik need inimesed on teda kuidagi üles leidnud ja hakanud huvipakkuva sisu tõttu jälitama. Tänaseks toob sotsiaalmeedia, blogi ja investeerimine autorile 5 000€ - 10 000€ kuus ning kõiki võimalusi, et ise sama teha, saab blogist lugeda ja esinemistel kuulata. Fännid armastavad Rahakratti juba rohkemgi kui viilutatud saia, labradori kutsikaid ja Arvo Pärti. Kokku.

Tavaelus on Rahakratt suvaline magalarajooni jope, kellele ei ole võõras trolliga sõitmine, kes oskab s*tal ajal tatrast mitukümmet erinevat rooga valmistada, kes toitub peamiselt sihikindlusest ja naabri wifist ning kellele meeldib vabal ajal olla oma lugejate eest (finantsiliselt) alasti. Rahakratt on Eesti esimene finfluencer (financial influencer)!

Pärastlõuna Rahakratiga toimub 29. november kell 16.00 - 18.00, Paides, Keskväljak 15, III korrus.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles